ବିନା ଦର୍ଶକରେ IND VS WI ମେଚ ହେବକି ?

1 min read
Spread the love

ସେ ଓଡ଼ିଶା କ୍ରିକେଟ୍ ଆସୋସିଏସନ୍ (ଓସିଏ) ବାରବାଟୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବା ଭାରତ ଏବଂ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ମଧ୍ୟରେ ଟି-୨୦ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ବୋଲି ଭାରତ କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ବିସିସିଆଇ) କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦେବା କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କ ବିନା ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ସରକାରୀ COVID ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ |

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିପକ୍ଷ ଟି -20 ଅଭିଯାନକୁ ଫେବୃଆରୀ 20, 2022 ରେ କଟକ ସ୍ଥିତ ଐତିହାସିକ ବାରବାଟୀ କ୍ରିକେଟ୍ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ତିନି ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -20 ସିରିଜରେ ଆରମ୍ଭ କରିବ।

ଓସିଏର ମୁଖ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀ (ସିଇଓ) ସୁବ୍ରାଟ ବେହେରା ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି କହିଛନ୍ତି, “ସାରା ଦେଶରେ COVID ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି , ମୁଁ ଭାବୁଛି ଯେ ଦର୍ଶକ ବିନା ମ୍ୟାଚ୍ ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସରକାର ଆମକୁ କହିବେ। ତଥାପି, ସରକାର ଯାହା କରିବାକୁ କୁହନ୍ତି ଆମେ ତାହା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛୁ। ”

ଭୂମି ଯେତେ ଦୂର, ବେହେରା କହିଛନ୍ତି, “ପିଚ୍ ଏବଂ ଆଉଟଫିଲ୍ଡ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି। ନୂତନ ସ୍ଥାପିତ ବନ୍ୟାଜଳ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇଛି | ବିସିସିଆଇର ପ୍ରସାରଣ ଦଳ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଆମ ସହ ସମସ୍ତ ମୋଡାଲୀ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି। ”

ଏହି ସମୟରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଡଟ୍ କମ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍ ବିପକ୍ଷ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜ୍କୁ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ସୀମିତ ରଖିବାକୁ ବିସିସିଆଇ ମଲ୍ଲିକ କରୁଛି।

ସମ୍ପ୍ରତି ସମଗ୍ର ଦେଶରେ COVID19 ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ରଣଜୀ ଟ୍ରଫି, କୋଲ୍ ସି କେ ନୟୁଡୁ ଟ୍ରଫି ଏବଂ ସିନିୟର ମହିଳା ଟି -20 ଲିଗ୍ ସମେତ ଅନେକ ଘରୋଇ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ବୋର୍ଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି।

ଫେବୃଆରୀ ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ସୀମିତ ଓଭର ସିରିଜ୍ ପାଇଁ କାରିବିଆନ୍ମାନେ ଯାତ୍ରା କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି | ଏହି ଯାତ୍ରା ଦୁଇ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଅହମ୍ମଦାବାଦ, ଜୟପୁର ଏବଂ କୋଲକାତା ଏକ ଦିନିକିଆ ଆୟୋଜନ କରିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ କଟକ, ବିଶାଖାପାଟନମ୍ ଏବଂ ଥିରୁବନନ୍ତପୁରମ୍ ତିନିଟି ଟି-୨୦ ଆୟୋଜନ କରିବାର ଯୋଜନା ରହିଛି।

More Stories

Leave a Reply

Your email address will not be published.